Konsola do -- gier

Konsola do gier

Akcesoria do konsoli Xbox One

Otrzymanie samej konsoli Xbox to dopiero start przygody w świecie konsolowych gier video. Prawdziwa przygoda dokona się dopiero po zakupie do konsoli Xbox niezbędnych dodatkowych akcesoriów do Xbox.

Na początek możemy polecić bezwzględnie zakup sensora ruchu Kinect oraz dodatkowego pada do konsoli.

Jeśli pragniesz przyśpieszyć uruchamianie gier albo załądować gry na konsolę Xbox ze swojeg o konta na Xbox Live dokup koniecznie dysk twardy - najlepiej o pojemności 250 lub 320 GB.

Bezprzewodowy pad do konsoli Xbox

Bezprzewodowe kontrolery do konsoli Xbox pozwolą Ci zatracić się w grze, jak nigdy dotąd. Maja precyzyjny kształt i ergonomię , a dzięki udoskonalonemu kursorowi wybitnie spisują się w grach.

Kontrolery bezprzewodowe do Xboxa 360 Kinect są zasilane przy pomocy 2 baterii alkalicznych R06. Możesz je zastąpić poprzez dokupienie odpowiedniego pakietu akku wraz z dodatkową ładowarkę zasilaną umieszczając kabelek do gniazda USB konsoli czy poprzez dodatkowy zasilacz sieciowy.

Problem ten nie dotyczy pada do konsoli Xbox One. On bowiem ma wbudowany akumulator, który można ładowac bezpośrednio poprzez port USB konsoli.

Czujnik Kinect do konsoli Xbox 360

Kinect – to najdoskonalszy czujnik ruchu do konsoli Xbox. Urządzenie umożliwia użytkownikowi na interakcję z urządzeniem bez wymagań używania innych urządzeń, wykorzystując gesty i ruchy wykonywane przy pomocy rąk i całego ciała, jak i przez głos. Kinect dla konsoli Xbox całkowicie zmiania sposób gry — koniec z następnymi kontrolerami. Po prostu stań przed czyjnikiem — Kinect rozpozna Cię i będzie reagować na Twoje ruchy.

Soft dostarczany wraz z Kinect jest w stanie automatycznie ustawić czujnik w oparciu o stan gry oraz naturalne gracza, biorąc poprawkę na również różnego rodzaju przeszkody (np. meble). Kinect ma dar współbieżnego śledzenia dużej postaci, w tym 2 aktywnych grających, będących w stanie zmieścić się w polu widzenia urządzenia.